DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o.
  • Kontakt: OTTO Work Force Recruitment
  • Telefon: +48717443131
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
Szukasz stabilnego zatrudnienia w Niemczech? Nasz nowy klient zapewnia pracę na pełen etat, bez zmian nocnych a do tego stawkę 13,50 €/h. Oszczędzisz też na kosztach zakwaterowania – oferujemy pokoje 2-osobowe za jedyne 5€ dziennie. Sprawdź szczegóły i aplikuj!

GWARANTUJEMY:
• Atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 13,50 €/h
• Minimalne miesięczne wynagrodzenie za 151 godzin wypłacane zawsze na czas
• Dodatki za nocki i nadgodziny (25%), niedziele (50%) i święta (100%)
• Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, płatne tylko 5 € dziennie
• Organizację grup dojazdowych prywatnymi samochodami (pasażerowie zrzucają się na pokrycie kosztów paliwa dla kierowcy)
• Pracę na dwie zmiany od poniedziałku do piątku (soboty dla chętnych)
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich (możliwość zawarcia na odległość)
• Ubezpieczenie NNW i dostęp do opieki zdrowotnej
• Stabilne zatrudnienie w sprawdzonej firmie
• Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek socjalny) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i organizacji wyjazdu za granicę
• Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

OBOWIĄZKI:
• Pobieranie części/segmentów mebli kuchennych z taśmy
• Układanie jedno na drugie według wytycznych
• Transport i odstawianie spakowanych segmentów na właściwe miejsce z użyciem ręcznego wózka

WYMAGANIA:
• Kondycja niezbędna do pracy fizycznej
• Chęć pracy przez dłuższy okres - umowa na min. 4-6 miesięcy (warunek konieczny)
• Może być wymagane prawo jazdy
• Mile widziany własny samochód i chęć zabierania współpracowników do pracy

Chcesz poznać więcej szczegółów? Aplikuj, a nasz rekruter odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.